Od ponad 40 lat jestem mieszkanką dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo, w tym połowę tego czasu pracowałam społecznie jako Państwa przedstawicielka w Radzie Dzielnicy. Czterokrotnie przewodniczyłam jej pracom i udało mi się zrealizować szereg działań poprawiających jakość życia w dzielnicy. Dodatkowo angażowałam się w działania na rzecz najmłodszych mieszkanek i mieszkańców tej części miasta. Przez 20 lat jako nauczycielka biologii w Szkole Podstawowej nr 16 starałam się być możliwie najlepszą przewodniczką dla dzieci i młodzieży ucząc o pięknie przyrody i naturalnym bogactwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W 2017 roku włączyłam się w prace projektowe dotyczące rozbudowy szkoły o salę gimnastyczną i przestrzenie kuchenne dla potrzeby nauki przedmiotów szkolnych i integracji dzieci oraz młodzieży. W budynku zlokalizowano również Przystań Chabrowa, w tym filię biblioteki oraz salę spotkań sąsiedzkich.

Pracując przez lata w radzie dzielnicy, wspólnie z radną Iwoną Brodą doprowadziłyśmy do:

  • remontu ulicy Jaskółczej,
  • budowy barier dżwiękochłonnych wzdłuż Obwodowej,
  • budowy kanalizacji na Jaskółczej i Chabrowej,
  • modernizacji pętli komunikacji miejskiej z budową ciągu pieszego z Osiedla Zamek do przystanku początkowego na ul. Chabrowej,
  • budowy ulic Zwierzynieckiej, Wilczej i Bobrowej oraz realizacji wielu innych zadań.

Udało się także uporządkować ruch i stworzyć wspólną przestrzeń przy ul. Pawiej. Dzięki tym rozwiązaniom uprzywilejowano pieszych, m.in. spacerujące do przedszkola dzieci i seniorów z domu pomocy społecznej. Przestrzeni tej został nadany nowoczesny i przyjazny mieszkańcom całej dzielnicy charakter.

W ostatnich wyborach uzyskałam rekordowe poparcie uzyskując najwięcej Państwa głosów – moich sąsiadek i sąsiadów.