4. Adam Labuhn

Kandydat na radnego w dzielnicach: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze

Nazywam się Adam Labuhn. Mam 26 lat. Od urodzenia mieszkam w Gdyni na Pogórzu. Ukończyłem gdyńskie szkoły: SP nr 6 przy ul. Cechowej, Gimnazjum nr 17 przy ul. Sucharskiego i IX Liceum Ogólnokształcące. Po ukończeniu studiów zostałem prawnikiem. Jestem nauczycielem akademickim w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Współpracuję z samorządem studenckim, organizacjami pozarządowymi, radami dzielnic oraz władzami miasta. Całym sercem angażuję się w działalność gdyńskich hospicjów dla dzieci i dorosłych, „Szlachetnej Paczki” oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki kontaktom z Państwem nauczyłem się słuchać ludzi i wiele dowiedziałem się o Waszych potrzebach i pomysłach. Powstały ciekawe i ważne inicjatywy: jedyna w Gdyni Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, gry miejskie „Sekretna Gdynia”, dzielnicowe obchody Święta Niepodległości na Obłużu, czy spacer o historii Pogórza. Wiele innych przedsięwzięć jest i będzie realizowanych.

Aktywnie włączam się i wspieram wszystkie działania, które wpływają na poprawę jakości życia gdynianek i gdynian. Wykorzystując swoją energię, zdobyte doświadczenie oraz chęć współpracy z różnymi środowiskami pragnę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta w Radzie Miasta Gdyni.