Od urodzenia jestem związany z Gdynią, wychowałem się w rejonie ulic Zamenhofa i Opata Hackiego. Przeżyłem w tym rejonie wiele, jednak ostatnie lata zmieniły całkowicie to miejsce. Jestem dumny, że spędziłem tutaj całe swoje życie i wiem, że to miejsce wyjątkowe. Chodziłem do Gimnazjum nr 4 na Grabówku oraz Liceum nr 4 na Leszczynkach.

Chcąc zmieniać swoje otoczenie, miasto w 2015 roku zostałem Radnym Dzielnicy. Przez te 9 lat zdobyłem wielkie doświadczenie, działam w Komitecie Rewitalizacji oraz aktywnie składam wnioski w ramach Budżetu Obywatelskiego. Spotkania oraz rozmowy z mieszkańcami o lokalnych problemach, potrzebach nie są łatwe. Sami czasami wiemy, jak trudno o kompromis w najbliższym otoczeniu.

Wiele osób uważa, że najważniejszą rzeczą w moim życiu jest Checz. Klub, który założyli moi dziadkowi, od ponad 50 lat stanowi sportową dumę naszego miasta. Obecnie w klubie trenuje ponad 300 zawodniczek i zawodników. Checz Gdynia to także baza sportowo-rekreacyjna, z której aktywnie korzystają dzieci, młodzieży, dorośli oraz seniorzy przez cały rok.

Chcę zaproponować Wam miasto nowoczesne, aktywne, pełne kultury, sportu i życia!