Anna Myszka

Gdynianka z wyboru ☺. Mama na pełny etat dla dwóch wspaniałych córek, 12 i 17-latki, żona, opiekun prawny dla osoby z niepełnosprawnością, absolwentka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie. Prowadzę własną działalność gospodarczą.

Od kilku lat aktywnie uczestniczę w życiu Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdyni jako Przewodnicząca Rady Rodziców. Udało nam się stworzyć doskonały zespół, oparty na szacunku, partnerstwie i współpracy.

Razem z rodzicami i nauczycielami współtworzymy grupę teatralną, dzięki temu mogliśmy zagrać charytatywnie przedstawienie dla dzieci w szpitalu, czy też w Domu Opieki Społecznej w Gdyni.

Trzykrotnie przygotowane przeze mnie projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego wygrały przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu wielu osób, dzięki temu zarówno dzieci, jak i mieszkańcy będą mogli bezpiecznie uprawiać sport.

Ogromnie cenię pracę zespołową i zawsze angażuję się w 100% w projekty społeczne. Potrafię uważnie słuchać , jestem wdzięczna za konstruktywną informację zwrotną.

Cieszę się , że mogę kandydować do Rady Miasta, ponieważ w ten sposób mogę być Państwa głosem w ważnych sprawach takich jak bezpieczeństwo dzieci, lokalna polityka społeczna dot. seniorów, a także pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Chciałabym wykorzystać swój potencjał i doświadczenie działając na rzec wszystkich mieszkańców Gdyni.