12-Brutel PawełmO mnie

Mam 36 lat. Od urodzenia związany z Gdynią. Razem z żoną Magdą i pięcioletnim synem Kajetanem tworzymy szczęśliwą rodzinę. Zawodowo związany jestem z gdyńskim portem gdzie zajmuje się m.in. zarządzaniem nieruchomościami i PR-em. Jestem absolwentem witomińskiej 12-stki i Technikum Budowy Okretów w Gdyni. Ponadto ukończyłem Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i Podypolowe Studia Zarządzania Nieruchomościami UG. Moją największą pasją jest sport i muzyka.

Sukcesy

W 2010 roku zostałem radnym miasta Gdyni. W tej pierwszej kadencji byłem współautorem uchwały i miejskim koordynatorem gdyńskiego budżetu obywatelskiego, który cieszył się zainteresowaniem ponad 40 tyś mieszkańców Gdyni. Ponadto inicjowałem remonty gdyńskich boisk przy szkołach. W latach 2002-2010 działałem w Radzie dzielnicy Witomino – Leśniczówka. Podczas studiów przez dwa lata przewodniczyłem Parlamentowi Studentów Uniwersytetu Gdańskiego i Komisji Spraw Zagranicznych Parlamentu Studentów RP.

Plany

Chcę rozwijać projekty związane z partycypacją społeczną jak budżet obywatelski. Konieczna jest kontynuacja budowy nowych, bezpiecznych boisk przyszkolnych i nowe inwestycje w infrastrukturę sportową jak budowa gdyńskiego lodowiska.Należy dopilnować realizacji III etapu rozbudowy ul. Chwarznieńskiej na odcinku witomińskim, regulacji ul. Warszawskiej , programu utwardzenia dróg na Chwarznie-Wiczlinie a także objęcia miasta połączoną siecią bezpiecznych dróg rowerowych.