4-Kieszek Andrzejm

Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Mieszkaniowej
członek Komisji Samorządności i Bezpieczeństwa oraz Komisji Budżetowej.
Radny w okręgu: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino, Chwarzno, Wiczlino.

Gdynianin od urodzenia (1952r.), absolwent II L.O. im. Adama Mickiewicza i Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, ojciec trójki dorosłych dzieci, które mają już swoje cudowne pociechy. Przez 33 lata pracownik Stoczni Gdynia jako projektant instalacji elektrycznych, obecnie pracownik w stoczni Crist w dziale eksploatacji urządzeń elektronergetycznych, ponadto prowadzi działalność gospodarczą, jako doradca energetyczny zajmujący się termowizją.

Od 30 lat społecznik przy budowie infrastruktury Chwarzna, przez 2 kadencje przewodniczący Rady Dzielnicy Chwarzno Wiczlino, przez 3 kadencje Radny Miasta Gdyni, przewodniczący Komisji Statutowaj. Współuczestniczyłem: w budowie od podstaw oświetlenia ulic w całej dzielnicy, w realizacji nowej arterii Chwarznieńskiej, w decydowaniu o budowie ulic w systemie płyt yomb. W ostatnich 4 latach wykonano tą metodą nawierzchnię ponad 35 ulic w całym mieście. Także w mijającej kadencji wybudowano w Gdyni Zachód 11 km wodociągu i 19 km kanalizacji.
Dyżury radnego:

– w Radzie Dzielnicy Chwarzno-Wiczliono (Zespół Szkół nr 15, ul. Jowisza 60) w 1 i 2 środę każdego miesiąca oraz po uzgodnieniu telefonicznym (604 941 960) w dowolnym terminie.