KamilGoralm

O mnie

Kamil Góral, l. 27. Fizjoterapeuta. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i gdyńskiego IX LO. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów 2005. Radny Dzielnicy Babie Doły 2007-2010. Radny Miasta Gdyni 2010-2014. Członek Kolegium Elektorów GUMed 2012. Członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Delegat Miasta Gdyni do Związku Miast Bałtyckich – Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych. Pracownik i wolontariusz Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni. Pasjonat zdrowego stylu życia i podróży.

Sukcesy

  • Inwestycje i modernizacje we współpracy z Radami Dzielnic, np. schody na plażę na Babich Dołach, rondo na Pogórzu, drogi rowerowe, place zabaw, reorganizacja węzła Obłuże Centrum, skrzyżowania Dąbka-Kwiatkowskiego, sala sportowa przy SP 6, remonty dróg w technologii YOMB
  • Praca nad utworzeniem Skateparku i reprezentacją miasta przez Seahawks Gdynia
  • Współorganizacja Klubu HDK przy PKA w Gdyni i rejestracji dawców szpiku kostnego w Gemini
  • Koordynacja Budżetu Obywatelskiego w dzielnicach

Plany

Z pokorą pamiętam o tym, że to mieszkańcy swoimi głosami wybrali mnie do sprawowania zaszczytnej funkcji radnego Miasta Gdyni. Dlatego staram się im służyć codziennie i z całego serca, używając wszystkich swoich sił, talentów i umiejętności, najlepiej jak potrafię.
Mój cel to podnoszenie szeroko rozumianej jakości życia. Dbałość o wielopłaszczyznowy i zrównoważony rozwój Babich Dołów, Obłuża, Oksywia i Pogórza. Serdeczność i otwarcie, mądry dialog, uważne słuchanie i wspólne działanie. Zawsze.