Wybory do Rad Dzielnic

29 marca 2015 roku wybierzemy przedstawicieli do Rad Dzielnic.
Poznaj osoby popierane przez Samorządność Wojciecha Szczurka

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Babie Doły.

1. MICHAŁ BABIARZ
2. JAN ANTONI CHLEBEK
3. LESZEK ANDRZEJ GAWIŃSKI
4. ADAM WALDEMAR GMYREK
5. PIOTR PAWEŁ KOTULSKI
6. STANISŁAWA JADWIGA KOZŁOWSKA
7. KRZYSZTOF ANDRZEJ ŁOTKOWSKI
8. WALDEMAR PAWEŁ NOWAK
9. IRENA SAMSONOWICZ
10. GRZEGORZ KRYSTIAN SOBCZYŃSKI
11. SYLWESTER KRZYSZTOF TRZEBIŃSKI
12. RADOSŁAW TOMASZ WOŁOWSKI

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Oksywie.

1. KRZYSZTOF PIOTR DŻUS
2. MARIA JADWIGA FRYŚNA
3. PIOTR STANISŁAW GAŁUSZKA
4. ANETA KŁOS
5. MATEUSZ KOLERA
6. DANUTA BARBARA KRYGIER
7. ZBIGNIEW WŁADYSŁAW LEHMANN
8. ANNA WANDA MATCZAK
9. ANDRZEJ DARIUSZ PĘKSYK
10. JAROSŁAW ZBIGNIEW POGOŃSKI
11. KATARZYNA MAGDALENA SADŁOWSKA
12. JOLANTA MARIA WALDER
13. KRZYSZTOF GRZEGORZ WERNER
14. CZESŁAW ZAORSKI
15. ZDZISŁAW ANTONI ZIELIŃSKI

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Obłuże.

1. Gerard Jan Bastian
2. Andrzej Damian Bomba
3. Anna Bożena Czeran
4. Iwona Maria Czerwińska-Dołhy
5. Andrzej Józef Dąbrowski
6. Katarzyna Anna Gawin-Zaborszczyk
7. Rafał Kłodziński
8. Zbigniew Motycki
9. Martyna Honorata Niewęgłowska
10. Stanisław Jan Preuss
11. Jolanta Wanda Ruszczyc
12. Grażyna Krystyna Sajchta
13. Andrzej Schmulta
14. Ireneusz Wojciech Trojanowicz

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Pogórze.

1. Krzysztof Baran
2. Łukasz Jenta
3. Aurelia Kacamakis
4. Zdzisław Stanisław Króll
5. Irena Urszula Kubiszyn
6. Norbert Lewandowski
7. Tadeusz Małecki
8. Paweł Wojciech Pietrzak
9. Ewa Pucek
10. Antoni Zygmunt Sterniczuk
11. Andrzej Józef Wojewoda

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Cisowa.

1. Krystyna Czubak
2. Jerzy Drela
3. Iwona Małgorzata Jasnowska
4. Ewa Weronika Kątna
5. Aleksandra Kowalska
6. Dorota Agnieszka Nasińska-Ziółkowska
7. Alicja Maria Pawlaczyk
8. Józef Romański
9. Maria Haicenata Stankiewicz
10. Jadwiga Halina Stefaniszyn
11. Grzegorz Taraszkiewicz
12. Krzysztof Karol Troka
13. Kazimierz Józef Waldowski
14. Kamil Wysocki

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Chylonia.

1. Andrzej Stanisław Jończyk
2. Sebastian Damian Kotłowski
3. Sebastian Marek Krawczyk
4. Kordian Franciszek Kulaszewicz
5. Piotr Michał Łopyta
6. Patrycja Katarzyna Rzyska
7. Janina Szerszeń
8. Marcin Wejher
9. Anna Maria Wójcik

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Pustki Cisowskie – Demptowo.

1. MARIA ŁUCJA DOMBROWSKA
2. BOGDAN JAN OKUNIEWSKI
3. URSZULA KOWALIK
4. MAREK PIOTR KLACZYŃSKI
5. JAKUB KRZYSZTOF OSIŃSKI
6. IWONA BRODA
7. AGATA KRYSTYNA DUCHNOWSKA
8. ANNA KRYSTYNA KAMIŃSKA
9. EWA NAWROCKA
10. GRAŻYNA MARIA CZERWIŃSKA
11. ELŻBIETA GRAŻYNA DASZKE
12. ALEKSANDRA TERESA MRÓZ- WYKUSZ

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Leszczynki.

1. Ewa Jadwiga Bałdyga
2. Ireneusz Stefan Drapaluk
3. Grażyna Maria Gąsiorek
4. Marcin Łukasz Goyke
5. Teodozja Gertruda Janki
6. Irena Koszucka
7. Paweł Piotr Musiał
8. Alicja Hildegarda Bańko
9. Elżbieta Bożena Raykowska
10. Irena Teresa Mueller
11. Piotr Mueller
12. Roman Sakowicz
13. Barbara Wyrwas
14. Krystyna Janina Bieszk
15. Łukasz Krzysztof Strzałkowski

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Grabówek.

1. Łucja Józefa Chaberek
2. Barbara Cichosz
3. Zofia Gregor
4. Ewa Anna Kusio
5. Janina Maria Wasylka
6. Grzegorz Zenon Niezgoda
7. Michał Szafrański
8. Rafał Daniluk
9. Michał Alan Łub
10. Zenon Roda

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Działki Leśne.

1. Aleksandra Agnieszka Hamerska
2. Elżbieta Teresa Gurska
3. Wojciech Piotr Jankowski
4. Piotr Adam Kalka
5. Barbara Jadwiga Karmolińska
6. Maciej Karmoliński
7. Izabela Magdalena Kiedrowska-Słowy
8. Aleksandra Kondraciuk
9. Jakub Paweł Kraszewski
10. Michał Krawczyk
11. Michał Damazy Milowicz
12. Zygmunt Ziółkowski

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Śródmieście.

1. Tomasz Adam Błaszczuk
2. Marek Piotr Jóźwiak
3. Mieczysław Katka
4. Julian Aleksander Michaś
5. Katarzyna Dorota Myszka
6. Katarzyna Dominika Olczykowska
7. Lech Piotr Pomierski
8. Elżbieta Jadwiga Raczyńska
9. Jan Suchorzewski
10. Urszula Maria Zalewska
11. Anna Żukowska

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Kamienna Góra.

1. Cezary Czwal
2. Ryszard Wojciech Danielewicz
3. Edward Józef Janusz
4. Zbigniew Mieczysław Kamiński
5. Jan Konrad Krakowski
6. Ryszard Janusz Kubicki
7. Tadeusz Maksymilian Kurecki
8. Łucja Maria Marzec
9. Maria Magdalena Ogrodowicz
10. Kazimierz Pęcherzewski
11. Anna Maria Priss
12. Mikołaj Tomasz Sojka
13. Karolina Katarzyna Szulist
14. Damian Wiszowaty
15. Cyryl Wojciech Woźniak

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana.

1. Mirella Cecchina Babijczuk
2. Piotr Krzysztof Bujak
3. Wanda Irena Jankowska
4. Małgorzata Kępska
5. Marek Kowalski
6. Agnieszka Ewa Nowicka
7. Monika Robak
8. Małgorzata Sokołowska
9. Krystyna Aleksandra Susicka
10. Anna Magdalena Wojtek-Tarasiewicz
11. Lucyna Walczak
12. Tomasz Ryszard Wiśniewski
13. Katarzyna Monika Zając
14. Beata Małgorzata Zastawna

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Redłowo.

1. Jakub Janusz Furkal
2. Katarzyna Beata Jarosz
3. Kamil Kieńć
4. Radosław Piotr Maślak
5. Małgorzata Teresa Nogowska
6. Damian Marek Olszewski
7. Michał Rudowicz

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Orłowo.

1. Bohdana Barańczyk
2. Dawid Biernacik
3. Adam Janusz Borodo
4. Dorota Katarzyna Dunst
5. Anna Danuta Marlewska
6. Barbara Muzyczuk-Brożek
7. Karina Piotrowicz
8. Jan Strawiński
9. Henryk Antoni Wiszniewski

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Mały Kack.

1. Sławomir Bigott
2. Krzysztof Tomasz Dosz
3. Marek Herbert Hermann
4. Krzysztof Mirosław Jędrzejewski
5. Anna Izabela Kozłowska
6. Tomasz Janusz Kręcicki
7. Rafał Marek Machowiak
8. Paweł Pawlik
9. Paweł Grzegorz Piskulski
10. Adam Ryszard Popiołkiewicz
11. Elżbieta Streng
12. Grażyna Maria Szymańska – Błaszczyk
13. Barbara Zajączkiewicz

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Wielki Kack.

1. Aleksandra Korbeń
2. Marcin Paweł Kowalewski
3. Marcin Kubic
4. Paweł Tadeusz Kurski
5. Jan Augustyn Labudda
6. Krzysztof Piwnicki
7. Renata Pacholarz
8. Marek Rodak

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Dąbrowa.

1. Lechosław Piotr Dzierżak
2. Iwona Nowakowska
3. Marzena Elżbieta Gubała
4. Edyta Agnieszka Glebow
5. Anna Maria Margańska
6. Anna Maria Grzeczka
7. Kinga Joanna Matusiak
8. Roman Jerzy Wasielewski
9. Mateusz Adrian Kolatowski
10. Adam Marek Żóraw
11. Adrian Graczyk
12. Michał Eugeniusz Konarski
13. Wojciech Maciej Wasilewski
14. Wojciech Jan Spisak

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Karwiny.

1. Maria Iwona Wiczling
2. Dominika Małgorzata Misiuro
3. Gabriela Bernadeta Boryńska
4. Bożena Przedlacka
5. Mirosława Maria Gębala
6. Stefania Hoeff
7. Henryka Teresa Neubauer
8. Przemysław Adam Dzierżak
9. Zofia Joanna Zelez-Richert
10. Iwona Dorota Boryńska
11. Ilona Stefania Posadna
12. Adam Skurat
13. Piotr Ledóchowski
14. Aleksander Mariusz Złoch

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Witomino Radiostacja.

1. Małgorzata Ewa Balsewicz
2. Bartosz Tomasz Bobin
3. Mateusz Paweł Gostomski
4. Klaudiusz Kordaczuk
5. Krystian Tadeusz Kujawski
6. Patryk Łukasz Lenczewski
7. Dariusz Józef Nicewicz
8. Adam Roman Osiński
9. Anna Pawlaczyk
10. Leonarda Helena Półgęsek
11. Olantyna Władysława Stempniewicz

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Witomino Leśniczówka.

1. Przemysław Leszek BŁĘDOWSKI
2. Marcin DORNOWSKI
3. Elżbieta DRĄŻKOWSKA
4. Krzysztof GNUTEK
5. Jolanta Maria KAMIŃSKA
6. Joanna Jadwiga STATUCH
7. Wiesława Henryka KMIECIAK
8. Jan Mieczysław MANDRYSZ
9. Tadeusz PINKIEWICZ
10. Jolanta PROROK
11. Grażyna RUTKOWSKA
12. Marek Tadeusz SZYMAŃSKI
13. Maria ŚMIGIELSKA
14. Anna Kazimiera USTOWSKA

Lista popieranych kandydatów w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.

1. Szymon Jan Jeliński
2. Edyta Krystyna Rotta-Klajnert
3. Wiesława Bernadeta Kolatowska
4. Anna Izabela Matuszewska
5. Waldemar Antoni Narloch
6. Agata Beata Nikodem
7. Edmund Roman Piepke
8. Grażyna Ewa Pozańska
9. Robert Różek
10. Julita Katarzyna Krause
11. Bazyli Kulik
12. Jakub Grzegorz Ubych
13. Władysław Zieleziński
14. Monika Koćwin
15. Cezary Marcin Glaza

Do drużyny „Samorządności” wybraliśmy i zaprosiliśmy ludzi, którzy kochają Gdynię.

Są z nią związani na dobre i złe oraz dostrzegają dziedziny wymagające ulepszenia i rozwoju. Ludzi, którzy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią skutecznie działać i zmieniać otaczającą rzeczywistość.


Gdynia to miasto

25 lecia w Polsce

„Takie dni jak dzisiaj to powód szczególnej radości, bo dzisiaj patrzymy na Gdynię z perspektywy całego kraju. Gdynia jest miastem szczególnym, niezwykłym, w którym obywatele pokochali swoje miasto, zintegrowali się wokół swojego miasta. Kiedy szukają bardziej tego, co łączy Gdynia.”